HOTEL ROBERT’S PORT – MIKOŁAJKI

Obozy narciarskie w Austrii (9)Hotel ten leży tuż nad brzegiem jeziora Tałty w miejscu spokojnym z dala od wielkomiejskiego zgiełku wśród lasu, blisko szlaku żeglarskiego na skraju Puszczy Piskiej. Jest to trzygwiazdkowy hotel dysponujący 88 pokojami i 8 pokojami w domkach (łącznie 200 miejsc noclegowych) trzema salami konferencyjnymi (350 miejsc),wyposażonymi w klimatyzację, sprzęt audiowizualny i bezprzewodowe szybkie łącze internetowe. Hotel specjalizuje się w organizowaniu nie tylko konferencji czy szkoleń, ale także bankietów, balów i innych przyjęć okolicznościowych.
HOTEL ROBERT’S PORT ma również własną flotę (6 statków, którymi może pływać 730 osób); podczas takiego rejsu można przyjrzeć się okolicy z całkiem innej perspektywy, o wspaniałym wypoczynku nie mówiąc. Na statku można w nietypowy sposób urządzić na przykład przyjęcie urodzinowe czy nawet weselne…
Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni regionalnej,ale również kuchni z różnych stron świata, a można także spokojnie pogrillować.

Inne wpisy o podróżach i turystyce:

HOTEL ROBERT’S PORT – MIKOŁAJKI
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related articles

Back to Top